Deltagarlista Gren 1-24 
 
  T�vling  Ica Supermarket Cup - 2019    Utskriftsdatum  17 februari 2019   
  T�vlingsort  Osby    Utskriftstid  12:33   
  Arrang�r  Osby Sims�llskap         
  Bass�ng  25m         
  T�vlingsdatum  23 februari 2019         
 
 
Gren 1, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
14 - 15 �r 
45  Nilsson Astrid  2004  OSBY SS  AA3604  25 m  28.02   
58  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  25 m  28.22   
48  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  25 m  29.23   
49  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  30.50   
47  M�ller Jonna  2005  OSBY SS  AA1605  25 m  31.05   
Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  32.95   
76  Jakobsson Ebba  2004  SK STIMMET  BP2204  25 m  33.99   
31  Nameus Wilma  2005  KSLS  BU8605  25 m  37.77   
80  Johansson Maya  2005  SK STIMMET  BT9205  25 m  39.25   
10  75  Levin Nora  2005  SK STIMMET  BC5805  25 m  41.73   
11  56  Eskilsson Katarina  2005  OSBY SS  BC2805  25 m  43.35   
12 - 13 �r 
73  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  30.91   
78  L�venkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  34.57   
60  Bjerg Ronja  2007  OSBY SS  AM6407  25 m  34.71   
51  Ekstrand Thea  2006  OSBY SS  AG9406  25 m  35.50   
79  Hall Wilda  2006  SK STIMMET  BM7406  25 m  36.74   
61  Eskilsson Kajsa  2006  OSBY SS  BC4806  25 m  37.23   
30  Andersson Wilma  2007  KSLS  AZ6407  25 m  37.45   
25  Svensson Sofia  2007  KSLS  AM2607  25 m  37.64   
39  Petersen Tekla  2007  L�NSBODA  BC2607  25 m  38.28   
10  21  Salomonsson Tigra  2006  KSLS  AA7406  25 m  38.58   
11  22  Adler Elin  2006  KSLS  AY3406  25 m  39.19   
12  23  Tillberg Siri  2007  KSLS  AL7407  25 m  40.29   
13  32  Nameus Moa  2007  KSLS  BF7607  25 m  43.14   
14  103  Redke Maja Bur�  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  47.88   
11 �r 
77  Nilsson Signe  2008  SK STIMMET  AB9408  25 m  36.29   
57  Malmberg Signe  2008  OSBY SS  AB6408  25 m  36.72   
55  Bernhardsson Ellen  2008  OSBY SS  AB7408  25 m  38.93   
27  Persson Nicole  2008  KSLS  AM6808  25 m  44.52   
59  Nyborg Tilde  2008  OSBY SS  AD3608  25 m  46.16   
11  Br�njemark Denise  2008  SS DELFIN  AC5608  25 m  49.29   
28  Persson Sofie  2008  KSLS  AM9808  25 m  53.59   
36  Svensson Hanna  2008  KSLS  AZ1008  25 m  58.77   
10 �r och yngre 
13  Persson Astrid  2009  SS DELFIN  AB3609  25 m  39.90   
62  Nilsson Agnes  2009  OSBY SS  AC8609  25 m  40.18   
63  Nord Ella  2009  OSBY SS  AC9609  25 m  41.68   
33  Thim Ella  2009  KSLS  AI0609  25 m  42.98   
14  Causevic Minela  2010  SS DELFIN  AB6610  25 m  45.91   
98  L Christensen Hilda  2010  RINGSJ� SK  AC9410  25 m  46.02   
64  Karlsson Lova  2009  OSBY SS  AC0809  25 m  46.41   
84  Bergendorff Hedda  2009  SK STIMMET  AN2009  25 m  52.74   
100  Henriksson Elise  2009  RINGSJ� SK  AI3209  25 m  54.50   
10  16  Stenhoff Kerstin  2009  KSLS    25 m     
11  37  Eriksson Maja  2010  L�NSBODA    25 m     
12  40  Lee Bella  2009  L�NSBODA  AO1409  25 m     
13  70  Svennarp Elise  2009  OSBY SS  AO8009  25 m     
14  82  Levin Klara  2009  SK STIMMET  AJ1809  25 m     
15  85  Franvin Ella  2009  SK STIMMET  AP0209  25 m     
16  86  L�venkjaer Ella  2010  SK STIMMET  AG8810  25 m     
17  87  Bovie Filippa  2010  SK STIMMET  AG9010  25 m     
 
Gren 2, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
14 - 15 �r 
67  Wahl Oscar  2005  OSBY SS  AX9505  25 m  31.83   
12 - 13 �r 
52  Johnson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  33.25   
53  Nord Oscar  2006  OSBY SS  AE5506  25 m  34.69   
50  Moberg Erik  2006  OSBY SS  AD3106  25 m  35.52   
Br�njemark Didrik  2007  SS DELFIN  AD3507  25 m  38.48   
12  Ragnarsson Isac  2007  SS DELFIN  AF6507  25 m  39.69   
74  Nilsson Samuel  2006  SK STIMMET  AE3906  25 m  42.37   
10  Persson Melvin  2007  SS DELFIN  AD4507  25 m  42.49   
24  Eriksson Eddie  2007  KSLS  AF4107  25 m  42.81   
54  Andersson Isak  2007  OSBY SS  AC5307  25 m  43.29   
10  83  Lemke Philipp  2006  SK STIMMET  AV8106  25 m  46.72   
11  34  Johansson Martin  2006  KSLS  AV5506  25 m  47.07   
12  Hedvall Albin  2007  SS DELFIN  AD2507  25 m  48.34   
13  18  Kadhem Nooruldeen  2006  KSLS    25 m     
14  20  Gammil Tor  2007  KSLS    25 m     
15  35  Olsson Gonsalves Nicholas  2007  KSLS  AR4307  25 m     
11 �r 
26  Brylski Noah  2008  KSLS  AB7908  25 m  34.24   
102  W�sterberg Abbe  2008  RINGSJ� SK  AL9308  25 m  42.73   
99  Zhang Noah  2008  RINGSJ� SK  AJ8908  25 m  43.69   
15  Eriksson Rasmus  2008  SS DELFIN  AI0908  25 m  45.16   
29  Larsson Jarl Lucas  2008  KSLS  AG9308  25 m  1:01.96   
17  Rassulliy Hasib  2008  KSLS    25 m     
10 �r och yngre 
66  Bendz Lundberg Johan  2009  OSBY SS  AC4709  25 m  43.17   
65  Cla�son Adrian  2010  OSBY SS  AA9510  25 m  43.87   
101  �kerman Theodor  2010  RINGSJ� SK  AB0310  25 m  46.81   
97  Huasson Casper  2011  RINGSJ� SK  AA9311  25 m  49.07   
19  Sagdati Imran  2019  KSLS    25 m     
41  Nordborg Kalle  2010  OSBY SS    25 m     
68  Hallberg Charlie  2010  OSBY SS  AD3710  25 m     
69  Nyborg Lucas  2010  OSBY SS  AD3910  25 m     
 
Gren 3, 400m Medley Herrar �ppen 
0 �r och �ldre: Anton Andersson 4:51.03 2008-01-20 
 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
0 �r och �ldre 
93  Hua Vincent  2004  RINGSJ� SK  AS2704  25 m  5:25.97   
91  Huasson Anthon  2004  RINGSJ� SK  AO2304  25 m  5:29.49   
42  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  5:41.14   
92  Huasson Benjamin  2007  RINGSJ� SK  AA5707  25 m     
95  Zhang Alexander  2007  RINGSJ� SK  AG3707  25 m     
 
Gren 4, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
14 - 15 �r 
49  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  33.41   
45  Nilsson Astrid  2004  OSBY SS  AA3604  25 m  34.42   
48  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  25 m  34.43   
58  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  50 m  36.28   
47  M�ller Jonna  2005  OSBY SS  AA1605  25 m  38.17   
Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  39.11   
76  Jakobsson Ebba  2004  SK STIMMET  BP2204  25 m  39.35   
31  Nameus Wilma  2005  KSLS  BU8605  25 m  46.56   
80  Johansson Maya  2005  SK STIMMET  BT9205  25 m  47.17   
10  75  Levin Nora  2005  SK STIMMET  BC5805  25 m  49.73   
11  56  Eskilsson Katarina  2005  OSBY SS  BC2805  25 m  50.74   
12 - 13 �r 
73  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  40.41   
78  L�venkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  40.58   
60  Bjerg Ronja  2007  OSBY SS  AM6407  25 m  42.49   
79  Hall Wilda  2006  SK STIMMET  BM7406  25 m  43.37   
51  Ekstrand Thea  2006  OSBY SS  AG9406  25 m  44.55   
21  Salomonsson Tigra  2006  KSLS  AA7406  25 m  45.65   
25  Svensson Sofia  2007  KSLS  AM2607  25 m  46.19   
39  Petersen Tekla  2007  L�NSBODA  BC2607  25 m  46.64   
30  Andersson Wilma  2007  KSLS  AZ6407  25 m  46.68   
10  61  Eskilsson Kajsa  2006  OSBY SS  BC4806  25 m  47.18   
11  23  Tillberg Siri  2007  KSLS  AL7407  25 m  47.92   
12  22  Adler Elin  2006  KSLS  AY3406  25 m  48.85   
13  32  Nameus Moa  2007  KSLS  BF7607  25 m  51.10   
11 �r 
57  Malmberg Signe  2008  OSBY SS  AB6408  25 m  41.75   
77  Nilsson Signe  2008  SK STIMMET  AB9408  25 m  43.20   
55  Bernhardsson Ellen  2008  OSBY SS  AB7408  25 m  44.28   
59  Nyborg Tilde  2008  OSBY SS  AD3608  25 m  49.43   
27  Persson Nicole  2008  KSLS  AM6808  25 m  51.25   
28  Persson Sofie  2008  KSLS  AM9808  25 m  53.51   
11  Br�njemark Denise  2008  SS DELFIN  AC5608  25 m  57.12   
36  Svensson Hanna  2008  KSLS  AZ1008  25 m  1:11.53   
10 �r och yngre 
13  Persson Astrid  2009  SS DELFIN  AB3609  25 m  49.48   
63  Nord Ella  2009  OSBY SS  AC9609  25 m  50.59   
62  Nilsson Agnes  2009  OSBY SS  AC8609  50 m  52.15   
64  Karlsson Lova  2009  OSBY SS  AC0809  25 m  52.90   
33  Thim Ella  2009  KSLS  AI0609  25 m  54.21   
14  Causevic Minela  2010  SS DELFIN  AB6610  25 m  54.90   
84  Bergendorff Hedda  2009  SK STIMMET  AN2009  25 m  1:07.10   
16  Stenhoff Kerstin  2009  KSLS    25 m     
70  Svennarp Elise  2009  OSBY SS  AO8009  25 m     
10  82  Levin Klara  2009  SK STIMMET  AJ1809  25 m     
11  85  Franvin Ella  2009  SK STIMMET  AP0209  25 m     
12  86  L�venkjaer Ella  2010  SK STIMMET  AG8810  25 m     
13  98  L Christensen Hilda  2010  RINGSJ� SK  AC9410  25 m     
14  100  Henriksson Elise  2009  RINGSJ� SK  AI3209  25 m     
 
Gren 5, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
14 - 15 �r 
67  Wahl Oscar  2005  OSBY SS  AX9505  25 m  39.53   
12 - 13 �r 
52  Johnson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  39.66   
53  Nord Oscar  2006  OSBY SS  AE5506  25 m  41.31   
50  Moberg Erik  2006  OSBY SS  AD3106  25 m  41.56   
74  Nilsson Samuel  2006  SK STIMMET  AE3906  25 m  43.20   
83  Lemke Philipp  2006  SK STIMMET  AV8106  25 m  48.58   
10  Persson Melvin  2007  SS DELFIN  AD4507  25 m  49.78   
12  Ragnarsson Isac  2007  SS DELFIN  AF6507  25 m  50.44   
24  Eriksson Eddie  2007  KSLS  AF4107  25 m  51.09   
Br�njemark Didrik  2007  SS DELFIN  AD3507  25 m  51.33   
10  54  Andersson Isak  2007  OSBY SS  AC5307  25 m  52.70   
11  Hedvall Albin  2007  SS DELFIN  AD2507  25 m  54.97   
12  34  Johansson Martin  2006  KSLS  AV5506  25 m  55.17   
13  18  Kadhem Nooruldeen  2006  KSLS    25 m     
14  20  Gammil Tor  2007  KSLS    25 m     
15  35  Olsson Gonsalves Nicholas  2007  KSLS  AR4307  25 m     
11 �r 
26  Brylski Noah  2008  KSLS  AB7908  25 m  42.52   
15  Eriksson Rasmus  2008  SS DELFIN  AI0908  25 m  50.33   
99  Zhang Noah  2008  RINGSJ� SK  AJ8908  25 m  53.14   
102  W�sterberg Abbe  2008  RINGSJ� SK  AL9308  25 m  53.44   
29  Larsson Jarl Lucas  2008  KSLS  AG9308  25 m  1:11.10   
17  Rassulliy Hasib  2008  KSLS    25 m     
10 �r och yngre 
66  Bendz Lundberg Johan  2009  OSBY SS  AC4709  25 m  45.25   
65  Cla�son Adrian  2010  OSBY SS  AA9510  25 m  54.65   
69  Nyborg Lucas  2010  OSBY SS  AD3910  25 m  58.21   
19  Sagdati Imran  2019  KSLS    25 m     
41  Nordborg Kalle  2010  OSBY SS    25 m     
68  Hallberg Charlie  2010  OSBY SS  AD3710  25 m     
97  Huasson Casper  2011  RINGSJ� SK  AA9311  25 m     
101  �kerman Theodor  2010  RINGSJ� SK  AB0310  25 m     
 
Gren 6, 800m Frisim Damer 
0 �r och �ldre: Emilia R�nningsdal 9:20:71 2017-02-25 
 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
0 �r och �ldre 
44  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  9:39.60   
43  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  10:13.56   
45  Nilsson Astrid  2004  OSBY SS  AA3604  25 m  10:18.23   
48  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  25 m  10:39.67   
49  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  10:59.14   
47  M�ller Jonna  2005  OSBY SS  AA1605  25 m  11:13.93   
58  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  25 m  11:28.60   
Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  11:49.44   
46  Nilsson Lina  2002  OSBY SS  AN5802  25 m     
10  73  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m     
11  78  L�venkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m     
12  94  Hua Isabella  2007  RINGSJ� SK  AE0607  25 m     
13  96  Simonsson Luna  2005  RINGSJ� SK  BT1805  25 m     
 
Gren 7, 50m Br�stsim Damer 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
14 - 15 �r 
48  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  25 m  37.51   
72  �berg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  42.25   
76  Jakobsson Ebba  2004  SK STIMMET  BP2204  25 m  44.96   
80  Johansson Maya  2005  SK STIMMET  BT9205  25 m  45.42   
31  Nameus Wilma  2005  KSLS  BU8605  25 m  47.96   
96  Simonsson Luna  2005  RINGSJ� SK  BT1805  50 m  49.78   
75  Levin Nora  2005  SK STIMMET  BC5805  25 m  52.99   
56  Eskilsson Katarina  2005  OSBY SS  BC2805  25 m  53.71   
12 - 13 �r 
73  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  42.19   
25  Svensson Sofia  2007  KSLS  AM2607  25 m  43.95   
51  Ekstrand Thea  2006  OSBY SS  AG9406  25 m  46.26   
22  Adler Elin  2006  KSLS  AY3406  25 m  47.18   
78  L�venkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  47.29   
21  Salomonsson Tigra  2006  KSLS  AA7406  25 m  49.56   
39  Petersen Tekla  2007  L�NSBODA  BC2607  25 m  50.26   
79  Hall Wilda  2006  SK STIMMET  BM7406  50 m  51.19   
61  Eskilsson Kajsa  2006  OSBY SS  BC4806  25 m  51.59   
10  103  Redke Maja Bur�  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  52.39   
11  32  Nameus Moa  2007  KSLS  BF7607  25 m  55.30   
12  60  Bjerg Ronja  2007  OSBY SS  AM6407  25 m  57.58   
11 �r 
55  Bernhardsson Ellen  2008  OSBY SS  AB7408  25 m  45.24   
77  Nilsson Signe  2008  SK STIMMET  AB9408  25 m  47.96   
57  Malmberg Signe  2008  OSBY SS  AB6408  25 m  49.62   
27  Persson Nicole  2008  KSLS  AM6808  25 m  51.76   
59  Nyborg Tilde  2008  OSBY SS  AD3608  25 m  54.33   
11  Br�njemark Denise  2008  SS DELFIN  AC5608  25 m  55.78   
38  Johansson Alma  2008  L�NSBODA  AJ0608  25 m  57.81   
28  Persson Sofie  2008  KSLS  AM9808  50 m  1:01.10   
36  Svensson Hanna  2008  KSLS  AZ1008  25 m  1:15.45   
10 �r och yngre 
63  Nord Ella  2009  OSBY SS  AC9609  25 m  46.21   
100  Henriksson Elise  2009  RINGSJ� SK  AI3209  25 m  55.54   
33  Thim Ella  2009  KSLS  AI0609  25 m  56.21   
13  Persson Astrid  2009  SS DELFIN  AB3609  25 m  56.48   
64  Karlsson Lova  2009  OSBY SS  AC0809  25 m  56.95   
98  L Christensen Hilda  2010  RINGSJ� SK  AC9410  25 m  58.01   
14  Causevic Minela  2010  SS DELFIN  AB6610  25 m  1:01.93   
16  Stenhoff Kerstin  2009  KSLS    25 m     
37  Eriksson Maja  2010  L�NSBODA    25 m     
10  70  Svennarp Elise  2009  OSBY SS  AO8009  25 m     
11  82  Levin Klara  2009  SK STIMMET  AJ1809  25 m     
12  84  Bergendorff Hedda  2009  SK STIMMET  AN2009  25 m     
13  85  Franvin Ella  2009  SK STIMMET  AP0209  25 m     
14  86  L�venkjaer Ella  2010  SK STIMMET  AG8810  25 m     
15  87  Bovie Filippa  2010  SK STIMMET  AG9010  25 m     
 
Gren 8, 50m Br�stsim Herrar 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
12 - 13 �r 
52  Johnson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  37.72   
50  Moberg Erik  2006  OSBY SS  AD3106  25 m  45.55   
74  Nilsson Samuel  2006  SK STIMMET  AE3906  25 m  48.87   
Hedvall Albin  2007  SS DELFIN  AD2507  25 m  53.13   
12  Ragnarsson Isac  2007  SS DELFIN  AF6507  25 m  54.55   
54  Andersson Isak  2007  OSBY SS  AC5307  25 m  54.99   
24  Eriksson Eddie  2007  KSLS  AF4107  25 m  55.39   
Br�njemark Didrik  2007  SS DELFIN  AD3507  25 m  55.93   
10  Persson Melvin  2007  SS DELFIN  AD4507  25 m  56.82   
10  83  Lemke Philipp  2006  SK STIMMET  AV8106  25 m  1:00.87   
11  18  Kadhem Nooruldeen  2006  KSLS    25 m     
12  34  Johansson Martin  2006  KSLS  AV5506  25 m     
11 �r 
26  Brylski Noah  2008  KSLS  AB7908  25 m  46.80   
15  Eriksson Rasmus  2008  SS DELFIN  AI0908  25 m  58.61   
99  Zhang Noah  2008  RINGSJ� SK  AJ8908  25 m  59.24   
17  Rassulliy Hasib  2008  KSLS    25 m     
29  Larsson Jarl Lucas  2008  KSLS  AG9308  25 m     
10 �r och yngre 
66  Bendz Lundberg Johan  2009  OSBY SS  AC4709  25 m  56.23   
101  �kerman Theodor  2010  RINGSJ� SK  AB0310  25 m  56.84   
97  Huasson Casper  2011  RINGSJ� SK  AA9311  25 m  57.31   
68  Hallberg Charlie  2010  OSBY SS  AD3710  25 m  1:03.00   
65  Cla�son Adrian  2010  OSBY SS  AA9510  25 m  1:14.30   
41  Nordborg Kalle  2010  OSBY SS    25 m     
69  Nyborg Lucas  2010  OSBY SS  AD3910  25 m     
 
Gren 9, 400m Medley Damer �ppen 
99 �r och yngre: Moa Olofsson 5:07.39 2018-02-24 
 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
0 �r och �ldre 
44  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  5:03.69   
43  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  5:35.11   
48  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  25 m  5:46.10   
45  Nilsson Astrid  2004  OSBY SS  AA3604  25 m  5:47.66   
58  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  25 m  5:54.04   
49  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  5:58.76   
94  Hua Isabella  2007  RINGSJ� SK  AE0607  25 m  6:14.98   
47  M�ller Jonna  2005  OSBY SS  AA1605  25 m  6:37.70   
71  Fagerstr�m Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m     
 
Gren 10, 25m Fj�rilsim Damer 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
10 �r och yngre 
63  Nord Ella  2009  OSBY SS  AC9609  25 m  19.40   
13  Persson Astrid  2009  SS DELFIN  AB3609  25 m  20.73   
62  Nilsson Agnes  2009  OSBY SS  AC8609  25 m  21.57   
98  L Christensen Hilda  2010  RINGSJ� SK  AC9410  25 m  21.95   
64  Karlsson Lova  2009  OSBY SS  AC0809  25 m  23.71   
33  Thim Ella  2009  KSLS  AI0609  25 m  24.21   
100  Henriksson Elise  2009  RINGSJ� SK  AI3209  25 m  25.72   
14  Causevic Minela  2010  SS DELFIN  AB6610  25 m  30.29   
82  Levin Klara  2009  SK STIMMET  AJ1809  25 m     
10  84  Bergendorff Hedda  2009  SK STIMMET  AN2009  25 m     
11  85  Franvin Ella  2009  SK STIMMET  AP0209  25 m     
 
Gren 11, 25m Fj�rilsim Herrar 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
10 �r och yngre 
66  Bendz Lundberg Johan  2009  OSBY SS  AC4709  25 m  21.11   
65  Cla�son Adrian  2010  OSBY SS  AA9510  25 m  23.23   
97  Huasson Casper  2011  RINGSJ� SK  AA9311  25 m  27.85   
101  �kerman Theodor  2010  RINGSJ� SK  AB0310  25 m  28.13   
 
Gren 12, 50m Fj�rilsim Damer 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
14 - 15 �r 
58  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  25 m  29.57   
45  Nilsson Astrid  2004  OSBY SS  AA3604  25 m  30.62   
49  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  33.40   
48  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  25 m  35.12   
47  M�ller Jonna  2005  OSBY SS  AA1605  25 m  36.13   
72  �berg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  36.20   
76  Jakobsson Ebba  2004  SK STIMMET  BP2204  25 m  45.23   
96  Simonsson Luna  2005  RINGSJ� SK  BT1805  25 m  47.19   
80  Johansson Maya  2005  SK STIMMET  BT9205  25 m  48.00   
10  56  Eskilsson Katarina  2005  OSBY SS  BC2805  25 m  57.97   
11  31  Nameus Wilma  2005  KSLS  BU8605  25 m     
12  75  Levin Nora  2005  SK STIMMET  BC5805  25 m     
12 - 13 �r 
73  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  36.85   
78  L�venkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  37.94   
25  Svensson Sofia  2007  KSLS  AM2607  25 m  40.16   
51  Ekstrand Thea  2006  OSBY SS  AG9406  25 m  40.55   
60  Bjerg Ronja  2007  OSBY SS  AM6407  25 m  44.61   
21  Salomonsson Tigra  2006  KSLS  AA7406  50 m  44.88   
32  Nameus Moa  2007  KSLS  BF7607  25 m  46.91   
22  Adler Elin  2006  KSLS  AY3406  25 m  48.68   
79  Hall Wilda  2006  SK STIMMET  BM7406  50 m  49.54   
10  103  Redke Maja Bur�  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  59.79   
11  61  Eskilsson Kajsa  2006  OSBY SS  BC4806  25 m  1:00.61   
11 �r 
55  Bernhardsson Ellen  2008  OSBY SS  AB7408  25 m  44.13   
57  Malmberg Signe  2008  OSBY SS  AB6408  25 m  48.06   
77  Nilsson Signe  2008  SK STIMMET  AB9408  25 m  51.70   
59  Nyborg Tilde  2008  OSBY SS  AD3608  25 m  1:07.43   
11  Br�njemark Denise  2008  SS DELFIN  AC5608  25 m     
27  Persson Nicole  2008  KSLS  AM6808  25 m     
 
Gren 13, 50m Fj�rilsim Herrar 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
14 - 15 �r 
67  Wahl Oscar  2005  OSBY SS  AX9505  25 m  35.41   
12 - 13 �r 
52  Johnson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  37.24   
74  Nilsson Samuel  2006  SK STIMMET  AE3906  25 m  44.52   
50  Moberg Erik  2006  OSBY SS  AD3106  25 m  46.80   
53  Nord Oscar  2006  OSBY SS  AE5506  25 m  49.53   
Hedvall Albin  2007  SS DELFIN  AD2507  25 m  1:03.77   
54  Andersson Isak  2007  OSBY SS  AC5307  25 m  1:04.89   
Br�njemark Didrik  2007  SS DELFIN  AD3507  25 m     
10  Persson Melvin  2007  SS DELFIN  AD4507  25 m     
34  Johansson Martin  2006  KSLS  AV5506  25 m     
11 �r 
99  Zhang Noah  2008  RINGSJ� SK  AJ8908  25 m  55.42   
15  Eriksson Rasmus  2008  SS DELFIN  AI0908  25 m     
26  Brylski Noah  2008  KSLS  AB7908  25 m     
 
Gren 14, 1500m Frisim Herrar 
0 �r och �ldre: Anton Gustavsson 17:20.14 2008-01-20 
 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
0 �r och �ldre 
42  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  19:04.09   
91  Huasson Anthon  2004  RINGSJ� SK  AO2304  25 m  19:36.71   
93  Hua Vincent  2004  RINGSJ� SK  AS2704  25 m  19:45.04   
92  Huasson Benjamin  2007  RINGSJ� SK  AA5707  25 m     
95  Zhang Alexander  2007  RINGSJ� SK  AG3707  25 m     
 
Gren 15, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
15 �r och �ldre 
45  Nilsson Astrid  2004  OSBY SS  AA3604  25 m  58.69   
44  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  1:01.37   
43  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  1:01.70   
46  Nilsson Lina  2002  OSBY SS  AN5802  25 m  1:11.45   
71  Fagerstr�m Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m  1:17.02   
76  Jakobsson Ebba  2004  SK STIMMET  BP2204  25 m  1:17.43   
13 - 14 �r 
58  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  25 m  1:00.26   
48  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  25 m  1:02.81   
49  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  1:05.62   
47  M�ller Jonna  2005  OSBY SS  AA1605  25 m  1:06.95   
Berntsson Viola  2005  SS DELFIN  AC8405  25 m  1:13.79   
72  �berg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  1:15.49   
51  Ekstrand Thea  2006  OSBY SS  AG9406  25 m  1:16.94   
78  L�venkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  1:18.85   
61  Eskilsson Kajsa  2006  OSBY SS  BC4806  25 m  1:19.55   
10  80  Johansson Maya  2005  SK STIMMET  BT9205  50 m  1:35.86   
11  56  Eskilsson Katarina  2005  OSBY SS  BC2805  25 m  1:37.53   
12  75  Levin Nora  2005  SK STIMMET  BC5805  25 m  1:37.94   
12 �r och yngre 
73  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  1:11.03   
57  Malmberg Signe  2008  OSBY SS  AB6408  25 m  1:20.89   
77  Nilsson Signe  2008  SK STIMMET  AB9408  25 m  1:25.42   
60  Bjerg Ronja  2007  OSBY SS  AM6407  25 m  1:25.51   
55  Bernhardsson Ellen  2008  OSBY SS  AB7408  25 m  1:25.93   
63  Nord Ella  2009  OSBY SS  AC9609  50 m  1:35.49   
103  Redke Maja Bur�  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  1:40.75   
59  Nyborg Tilde  2008  OSBY SS  AD3608  50 m  1:53.14   
13  Persson Astrid  2009  SS DELFIN  AB3609  25 m     
10  64  Karlsson Lova  2009  OSBY SS  AC0809  25 m     
 
Gren 16, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
15 �r och �ldre 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  54.77   
42  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  59.44   
88  Nilsson Johan  2001  �LMHULT  AC4501  25 m  59.93   
90  Shebalin Daniel  2002  �LMHULT  AT2102  25 m  1:03.43   
89  Wiloboken Erik  2002  �LMHULT  AC9302  25 m  1:08.08   
13 - 14 �r 
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  1:05.05   
Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  1:05.30   
67  Wahl Oscar  2005  OSBY SS  AX9505  25 m  1:08.27   
50  Moberg Erik  2006  OSBY SS  AD3106  25 m  1:14.30   
52  Johnson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  1:14.50   
53  Nord Oscar  2006  OSBY SS  AE5506  25 m  1:14.94   
Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  1:18.21   
74  Nilsson Samuel  2006  SK STIMMET  AE3906  25 m  1:28.36   
83  Lemke Philipp  2006  SK STIMMET  AV8106  25 m     
12 �r och yngre 
Br�njemark Didrik  2007  SS DELFIN  AD3507  25 m  1:27.35   
54  Andersson Isak  2007  OSBY SS  AC5307  25 m  1:31.68   
10  Persson Melvin  2007  SS DELFIN  AD4507  25 m  1:34.90   
12  Ragnarsson Isac  2007  SS DELFIN  AF6507  25 m  1:36.01   
66  Bendz Lundberg Johan  2009  OSBY SS  AC4709  25 m  1:44.26   
Hedvall Albin  2007  SS DELFIN  AD2507  25 m  1:51.31   
65  Cla�son Adrian  2010  OSBY SS  AA9510  25 m     
 
Gren 17, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
15 �r och �ldre 
43  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  1:08.28   
76  Jakobsson Ebba  2004  SK STIMMET  BP2204  25 m  1:27.25   
46  Nilsson Lina  2002  OSBY SS  AN5802  25 m  1:29.78   
71  Fagerstr�m Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m  1:30.05   
13 - 14 �r 
49  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  1:09.33   
48  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  25 m  1:12.81   
58  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  25 m  1:15.60   
47  M�ller Jonna  2005  OSBY SS  AA1605  25 m  1:18.40   
72  �berg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  1:19.92   
Berntsson Viola  2005  SS DELFIN  AC8405  25 m  1:26.98   
78  L�venkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  1:28.61   
51  Ekstrand Thea  2006  OSBY SS  AG9406  25 m  1:37.02   
61  Eskilsson Kajsa  2006  OSBY SS  BC4806  25 m  1:39.86   
10  80  Johansson Maya  2005  SK STIMMET  BT9205  25 m  1:45.58   
11  56  Eskilsson Katarina  2005  OSBY SS  BC2805  25 m  1:51.26   
12  75  Levin Nora  2005  SK STIMMET  BC5805  25 m     
12 �r och yngre 
73  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  1:28.16   
57  Malmberg Signe  2008  OSBY SS  AB6408  25 m  1:28.47   
77  Nilsson Signe  2008  SK STIMMET  AB9408  25 m  1:33.70   
60  Bjerg Ronja  2007  OSBY SS  AM6407  25 m  1:34.11   
103  Redke Maja Bur�  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  1:46.30   
55  Bernhardsson Ellen  2008  OSBY SS  AB7408  25 m  1:52.42   
59  Nyborg Tilde  2008  OSBY SS  AD3608  25 m  1:59.99   
63  Nord Ella  2009  OSBY SS  AC9609  25 m  2:01.03   
13  Persson Astrid  2009  SS DELFIN  AB3609  25 m  2:06.44   
10  64  Karlsson Lova  2009  OSBY SS  AC0809  25 m     
 
Gren 18, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
15 �r och �ldre 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:01.99   
42  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  1:10.70   
89  Wiloboken Erik  2002  �LMHULT  AC9302  25 m  1:12.65   
90  Shebalin Daniel  2002  �LMHULT  AT2102  25 m  1:18.07   
13 - 14 �r 
Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  1:19.73   
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  1:20.08   
67  Wahl Oscar  2005  OSBY SS  AX9505  25 m  1:20.84   
52  Johnson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  1:24.96   
53  Nord Oscar  2006  OSBY SS  AE5506  25 m  1:25.41   
50  Moberg Erik  2006  OSBY SS  AD3106  25 m  1:25.62   
Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  1:28.36   
74  Nilsson Samuel  2006  SK STIMMET  AE3906  25 m  1:36.93   
83  Lemke Philipp  2006  SK STIMMET  AV8106  25 m  1:51.43   
12 �r och yngre 
54  Andersson Isak  2007  OSBY SS  AC5307  25 m  1:47.74   
10  Persson Melvin  2007  SS DELFIN  AD4507  25 m  1:47.81   
Br�njemark Didrik  2007  SS DELFIN  AD3507  25 m  1:50.27   
Hedvall Albin  2007  SS DELFIN  AD2507  25 m  1:55.32   
66  Bendz Lundberg Johan  2009  OSBY SS  AC4709  25 m  1:57.80   
65  Cla�son Adrian  2010  OSBY SS  AA9510  25 m     
 
Gren 19, 50m Frisim Damer �ppen 
0 �r och �ldre: Andrea Prai 27.20 2016-03-06 
 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
0 �r och �ldre 
43  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  27.74   
45  Nilsson Astrid  2004  OSBY SS  AA3604  25 m  28.02   
81  Persson Sofia  1979  SK STIMMET  AC3279  25 m  28.20   
58  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  25 m  28.22   
44  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  28.61   
48  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  25 m  29.23   
49  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  30.50   
73  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  30.91   
47  M�ller Jonna  2005  OSBY SS  AA1605  25 m  31.05   
10  46  Nilsson Lina  2002  OSBY SS  AN5802  25 m  31.43   
11  72  �berg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  33.41   
12  71  Fagerstr�m Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m  33.58   
13  76  Jakobsson Ebba  2004  SK STIMMET  BP2204  25 m  33.99   
14  78  L�venkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  34.57   
15  60  Bjerg Ronja  2007  OSBY SS  AM6407  25 m  34.71   
16  51  Ekstrand Thea  2006  OSBY SS  AG9406  25 m  35.50   
17  77  Nilsson Signe  2008  SK STIMMET  AB9408  25 m  36.29   
18  57  Malmberg Signe  2008  OSBY SS  AB6408  25 m  36.72   
19  61  Eskilsson Kajsa  2006  OSBY SS  BC4806  25 m  37.23   
20  55  Bernhardsson Ellen  2008  OSBY SS  AB7408  25 m  38.93   
21  80  Johansson Maya  2005  SK STIMMET  BT9205  25 m  39.25   
22  63  Nord Ella  2009  OSBY SS  AC9609  25 m  41.68   
23  75  Levin Nora  2005  SK STIMMET  BC5805  25 m  41.73   
24  56  Eskilsson Katarina  2005  OSBY SS  BC2805  25 m  43.35   
25  59  Nyborg Tilde  2008  OSBY SS  AD3608  25 m  46.16   
26  64  Karlsson Lova  2009  OSBY SS  AC0809  25 m  46.41   
 
Gren 20, 50m Frisim Herrar �ppen 
0 �r och �ldre: Harald Johansson 24.86 2008-01-20 
 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
0 �r och �ldre 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  25.52   
42  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  27.57   
90  Shebalin Daniel  2002  �LMHULT  AT2102  25 m  28.14   
89  Wiloboken Erik  2002  �LMHULT  AC9302  25 m  28.46   
Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  28.79   
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  30.04   
67  Wahl Oscar  2005  OSBY SS  AX9505  25 m  31.83   
52  Johnson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  33.25   
53  Nord Oscar  2006  OSBY SS  AE5506  25 m  34.69   
10  Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  50 m  35.45   
11  50  Moberg Erik  2006  OSBY SS  AD3106  25 m  35.52   
12  74  Nilsson Samuel  2006  SK STIMMET  AE3906  25 m  42.37   
13  66  Bendz Lundberg Johan  2009  OSBY SS  AC4709  25 m  43.17   
14  54  Andersson Isak  2007  OSBY SS  AC5307  25 m  43.29   
15  65  Cla�son Adrian  2010  OSBY SS  AA9510  25 m  43.87   
16  83  Lemke Philipp  2006  SK STIMMET  AV8106  25 m  46.72   
 
Gren 21, 100m Br�stsim Damer 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
15 �r och �ldre 
44  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  1:13.31   
46  Nilsson Lina  2002  OSBY SS  AN5802  25 m  1:31.82   
76  Jakobsson Ebba  2004  SK STIMMET  BP2204  25 m  1:37.73   
71  Fagerstr�m Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m  1:38.86   
13 - 14 �r 
48  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  25 m  1:21.54   
Berntsson Viola  2005  SS DELFIN  AC8405  25 m  1:24.77   
49  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  1:25.14   
47  M�ller Jonna  2005  OSBY SS  AA1605  25 m  1:29.94   
51  Ekstrand Thea  2006  OSBY SS  AG9406  25 m  1:43.96   
78  L�venkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  1:45.04   
80  Johansson Maya  2005  SK STIMMET  BT9205  25 m  1:46.69   
61  Eskilsson Kajsa  2006  OSBY SS  BC4806  25 m  1:50.99   
75  Levin Nora  2005  SK STIMMET  BC5805  25 m  1:56.80   
10  56  Eskilsson Katarina  2005  OSBY SS  BC2805  25 m  1:58.44   
12 �r och yngre 
73  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  1:36.53   
55  Bernhardsson Ellen  2008  OSBY SS  AB7408  50 m  1:44.47   
77  Nilsson Signe  2008  SK STIMMET  AB9408  25 m  1:48.20   
103  Redke Maja Bur�  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  1:53.36   
63  Nord Ella  2009  OSBY SS  AC9609  25 m  1:54.29   
57  Malmberg Signe  2008  OSBY SS  AB6408  25 m  2:00.61   
59  Nyborg Tilde  2008  OSBY SS  AD3608  50 m  2:16.49   
11  Br�njemark Denise  2008  SS DELFIN  AC5608  25 m     
60  Bjerg Ronja  2007  OSBY SS  AM6407  25 m     
10  64  Karlsson Lova  2009  OSBY SS  AC0809  25 m     
 
Gren 22, 100m Br�stsim Herrar 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
15 �r och �ldre 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:10.62   
88  Nilsson Johan  2001  �LMHULT  AC4501  25 m  1:12.71   
42  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  1:22.70   
89  Wiloboken Erik  2002  �LMHULT  AC9302  25 m  1:26.33   
13 - 14 �r 
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  1:19.26   
52  Johnson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  1:21.68   
Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  1:22.91   
50  Moberg Erik  2006  OSBY SS  AD3106  25 m  1:36.00   
Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  1:43.42   
83  Lemke Philipp  2006  SK STIMMET  AV8106  25 m     
12 �r och yngre 
Hedvall Albin  2007  SS DELFIN  AD2507  25 m  1:54.19   
54  Andersson Isak  2007  OSBY SS  AC5307  25 m  1:58.83   
Br�njemark Didrik  2007  SS DELFIN  AD3507  25 m  2:02.44   
12  Ragnarsson Isac  2007  SS DELFIN  AF6507  25 m  2:03.13   
66  Bendz Lundberg Johan  2009  OSBY SS  AC4709  50 m  2:12.88   
 
Gren 23, 100m Fj�rilsim Damer 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
15 �r och �ldre 
44  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  1:04.46   
45  Nilsson Astrid  2004  OSBY SS  AA3604  25 m  1:07.49   
43  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  1:09.12   
81  Persson Sofia  1979  SK STIMMET  AC3279  50 m  1:16.60   
71  Fagerstr�m Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m  1:31.21   
76  Jakobsson Ebba  2004  SK STIMMET  BP2204  50 m  1:50.96   
46  Nilsson Lina  2002  OSBY SS  AN5802  25 m     
13 - 14 �r 
58  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  25 m  1:06.13   
49  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  1:12.01   
48  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  25 m  1:19.23   
47  M�ller Jonna  2005  OSBY SS  AA1605  25 m  1:32.75   
78  L�venkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  1:36.50   
12 �r och yngre 
73  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  1:29.69   
57  Malmberg Signe  2008  OSBY SS  AB6408  25 m  2:05.26   
55  Bernhardsson Ellen  2008  OSBY SS  AB7408  25 m     
 
Gren 24, 100m Fj�rilsim Herrar 
 
ID  Namn  F�dd  F�rening  Licens  Bass�ng  Anmtid  Status 
 
15 �r och �ldre 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:01.55   
42  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  1:11.32   
90  Shebalin Daniel  2002  �LMHULT  AT2102  25 m  1:11.88   
13 - 14 �r 
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  1:17.79   
Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  1:18.52   
67  Wahl Oscar  2005  OSBY SS  AX9505  25 m  1:20.93   
52  Johnson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  1:31.15   
Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  17 februari 2019 
Licensierad till: Osby Sims�llskap  Utskriftstid  12:33